از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

دکوراسیون منزل

  رنگ های متالیک دکوراسیون منزل

دکوراسیون طلایی نقره ای برنز : رنگ های متالیک از جمله جذاب ترین رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی به شمار می روند. این رنگ ها با جلوه ی خاصی که دارند، ظاهر بی نظیری را برای فضاهای مختلف خلق می کنند و جلوه ی متفاوتی به دکوراسیون می بخشند. طلایی، نقره ای و برنزی از می توان نمونه های محبوب متالیک دانست که این روزها کاربردشان در طراحی داخلی منازل طرفداران زیادی پیدا کرده است. با توجه به ظاهر جذاب و خیره کننده ای که این رنگ ها دارند و جلوه ی متمایزی که به فضای منزل می دهند، محبوبیت آن ها چندان تعجب ندارد.

ادامه مطلب...

  مجسمه برنزی دکوری تزیینات لوکس منزل

لوازم دکوری: مجسمه ها، مخصوصا مجسمه های طلایی و برنزی از آن دسته لوازم دکوری ای هستند که طرفداران خاص خودشان را دارند و هر کسی از آن ها استفاده نمی کند، اما استفاده از مجسمه برنزی دکوری در طراحی دکوراسیون داخلی خانه هم می تواند حال و هوای آن را حسابی زیر و رو کند. مخصوصا که اگر طرفدار سبک کلاسیک و لوکس باشید. با چیدانه تا انتهای این مطلب همراه باشید تا ببینیم چگونه می توانیم این مجسمه های برنزی را دردکوراسیون داخلی منزل مان استفاده کنیم؟ این مطلب جذاب را از دست ندهید. 

ادامه مطلب...

  ده روش شیک برای به کار بردن طرح ها و وسایل فلزی در دکور خانه

گاهی از مدل و طرح خانه مان خسته می شویم و می خواهیم به سبکی جدید همه چیز را دکور کنیم. باید بدانید که طرح های فلزی بسیار هماهنگ با فصل پاییز هستند و می توانند انتخاب خوبی برای دکور خانه شما در پاییز باشند. شاید به این فکر کنید که چیدن وسایل و استفاده کردن از طرح و یا وسایل فلزی کار دشواری است، اما ما به شما ایده هایی برای این کار می دهیم تا با استفاده از آنها درخشندگی خاصی به فضای اتاقتان بدهید.

ادامه مطلب...

  میز تلفن و دکوراسیون

اصولا جزئیات نقش بسیار مهمی در دکوراسیون داخلی ایفا می کنند . 
این جزئیات را باید دقت و وقت بیشتری برای انتخاب و جای قرار گرفتنشان در منزل گذاشت . 
با توجه به این امر باید بدانیم که میز تلفن با اینکه یکی ازز جزئیات می باشد اما نقش بسیار مهمی در منزل دارد .
باید توجه داشته باشید که مبنای انتخاب میز تلفن سبک دکوراسیون داخلی شما ست .

ادامه مطلب...

  زیبا کردن فضای راهرو و جلو درب ورودی

راهروها بخش هایی از منزل می باشند که اغلب در دیزاین و دکوراسیون داخلی مورد توجه قرار نمی گیرند و اکثر افراد به راحتی از طراحی دکوراسیون مناسب برای راهروها و ورودی منزل و همچنین از تزیین راهرو های منزل می گذرند و آن را نادیده می گیرند. اما لازم است بدانید زیبایی راهروهای ورودی منزل به این دلیل که بیننده و کسی که وارد منزل شما می شود، قبل از هر چیزی با این فضا مواجه می شود از اهمیت فوق العاده ایی برخوردار است و لازم است با تدابیر اساسی و ایده های جدید به تزیین راهروهای منزل پرداخت.

راهرو ها و وردی های خانه اکثرا با یک قالیچه و نهایتا یک جاکفشی پر میشوند ممکن است شما بخواهید به جاسازی المان های مختلف این فضا را پر کنید و جلوه زیبا به راهروی منزلتان ببخشید.برای این کار چند نکته در نظر داشته باشید

1-شلوغ کاری نکنید-بیش تر از دو تا نهایتا 4 المان بکار نبرید

2-اگر راهرو منزلتان فراخ و فضای زیادی دارد ما به شما پیشنهاد میکنیم از معجزه کنسول استفاده کنید

3- اگر فضای راهرو کوچک است از آینه استفاده کنید-نور هم میتواند تاثیر بسزایی داشته باشد

4- از تابلوها غافل نشوید

5- یک فرش زیبا میتوانید جلوه زیبایی به راهرو شما ببخشد

6-نورپردازی اصل اساسی در دکوراسیون منزل است هر جایی که شما بخواهید میتواند نقطه جلب توجه مهمانان شما باشد از نورپردازی مناسبی انجام داده باشید

7-جا لباسی و جا کفشی! همان المان همیشگی راهروها اگر درست جاگذاری شوند اثری چشمگیر در زیبایی راهرو شما خواهند داشت

ادامه مطلب...

  جلوه دادن به منزل بابکار گیری رنگ طلایی

رنگ طلایی، یکی از رنگ‌های زنده و شفاف در دکوراسیون منزل است. استفاده از این رنگ در وسایل منزل باعث بیدار شدن احساسات و سرزندگی می‌شود و به شما نیرو می بخشد تا آن‌چه را که باعث رضایت خاطرتان می‌شود پیدا کنید.

چنانچه دکوراسیون منزل تان را با رنگ‌های طلایی بیارایید متوجه می‌شوید که چقدر اتاق‌های خانه دلباز و روشن می‌شوند. 

ادامه مطلب...