از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ساعت دیواری برنزی خورشیدی

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

ساعت دیواری برنزی طرح خورشیدی

جنس برنز 

محصولی از صنایع برنز الماس

قطر 65 سانت

 

فروش توسط برنزی-موجود در انبار

 امکان خرید پستی و پرداخت در محل:  دارد

  بسته بندی و ارسال حداکثر 12 ساعت پس از تکمیل فرایند خرید

 

 

جهت اطلاع از روش های ارسال کلیک کنید                جهت اطلاع از روش های پرداخت کلیک کنید  

 

                                                             

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

یکی از زیباترین وسایل جهت دکوراسیون منزل وسایل شیک ساخته شده از فلز برنج میباشند  که حقیقتا نمی توان چیزی زیباتر از آنها را در دکوراسیون منزل متصور شد. این لوازم تعریف کاملی از یک منزل لوکس، مجلل و باشکوه ارائه خواهند داد.

ساعت دیواری نیز یکی از المان های اصلی در هر طرح دکوراسیونی میباشد-رنگ طلایی ساعت های برنز باعث روح بخشیدن به دیوار و حس تازگی و سرزندگی همراه با احساس دکوری لوکس و جلل را به فرد منتقل میتماید

رنگ زرد خیره کننده این وسایل برنزی باعث جلوه دادن خاصی به منزل میگردد . رنگ طلایی، یکی از رنگ‌های زنده و شفاف در دکوراسیون منزل است. استفاده از این رنگ در وسایل منزل باعث بیدار شدن احساسات و سرزندگی می‌شود و به شما نیرو می بخشد تا آن‌چه را که باعث رضایت خاطرتان می‌شود پیدا کنید.

امروزه گرچه مصرف کاربردی ااجناس برنجی و برنزی کم شده ولی کاربرد تزیینی و دکوراتیو این وسایل در حال افزایش است و استفاده از وسایل و المان های برنزی ،دکوراسیون منزل شما را به طرز غیر قابل باوری زیبا شیک مجلل و با شکوه مینماید

اگر مایلید منزلی لوکس همراه با دکوراسیونی لوکس و خاص برای خود تهیه کنید پیشنهاد ما استفاده کامل از اثاثیه برنزی نظیر مبلمان برنزی میز نهاهار خوری برنزی میز تلویزیون برنزی ساعت های برنزی و ظروف و مجسمه ها و کنار سالنی های برنزی مرتبط است.هیچ چیز به اندازه رنگ طلایی این اجناس نمیتواند نما و دکوری لوکس را به منزلتان هدیه ببخشد مگر خود طلا!

چنانچه دکوراسیون منزل تان را با رنگ‌های طلایی بیارایید متوجه می‌شوید که چقدر اتاق‌های خانه دلباز و روشن می‌شوند. فضای خانه با استفاده از رنگ‌های طلایی، زرد، شکلاتی و قهوه‌ای کم‌رنگ درخشش خاصی پیدا می‌کند و اتاق‌هایتان جلوه‌ای خاص به خود می‌گیرند. گویی که تابش نور خورشید در تمام ساعات روز، در خانه شما گسترده است. رنگ طلایی در کنار قهوه‌ای، هماهنگی بسیار خوبی دارد. مبلمان راحتی، فرش‌ها، پرده‌ها و کوسن‌ها، در اتاقی با ترکیب رنگ طلایی و قهوه‌ای بسیار شکیل هستند؛ به‌خصوص اگر جنس کوسن‌های خود را از مخمل قهوه‌ای یا شکلاتی انتخاب کنید تا تاثیرشان در دید بیشتر شود.